Artinantis steigimui išdrįskime atsigręžti į tyliąją Lietuvos žmonių daugumą

Tenka konstatuoti, kad Lietuvoje vis neateina laikas, kad politinės partijos pabandytų atsigręžti į tyliąją Lietuvos žmonių daugumą – į sąžiningai dirbančius ir dirbusius piliečius, nusipelniusius vakarietiškos gerovės.

Lietuvos konservatoriai kviečia veikti kartu ir sukurti tokią valstybę,  kuri yra verta savo žmonių, kuria galėtume tikėti, pasitikėti ir didžiuotis. Kurkime geresnę valstybę kartu, mūsų vaikų ateities vardan.

Veikdami kartu sušvelninsime ir palaipsniui likviduosime pagrindines socialines negeroves bei ryžtingai išsspręsime paveldėtas problemas.

Mūsų stiprybė vienybėje, todėl tik susitelkę į tą Lietuvą, kurios visi norime, kokios laukia mūsų vaikai.

Artėjant steigiamajam partijos suvažiavimui, mūsų gretos gausėja. Šiandien jau turime virš 1100 atranką praėjusių užsiregistravusių piliečių, kurie pasiruošę tapti kuriamos partijos nariais.

Tačiau to nepakanka. Pagal galiojančius įstatymus partijoje turi būti mažiausiai 2000 narių. Todėl dar reikia truputį pasistengti, laiko dar turime.

Organizacijos suvažiavimas numatomas 2019 m. sausio mėnesio viduryje.

Norintys prisijungti prie konservatorių judėjimo ar turintys siūlymų dėl veiklos koordinavimo, rašykite lietuvoskonservatoriai@gmail.com.

Lietuvos konservatorių partijos (LKP) iniciatyvinės grupės vardu
organizacijos vykdančioji sekretorė Giedrė Astrauskaitė


(Sąjūdžio mitingai vienijo šimtus tūkstančių atgimusių žmonių, susitelkime ir dabar.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *